Eleccions a les Corts Generals 10N a Sant Bartomeu

Divendres, 15 de novembre de 2019 a les 00:00

Acta d'escrutini - CONGRÉS

Número d'electors: 648

Total votants: 509

Vots nuls: 1

Vots en blanc: 3

Vots obtinguts:

Partit dels socialistes de Catalunya (PSC - PSOE): 61

Per un món més just (PUM+J): 0

Ciutadans – partido de la ciutadania (Cs): 12

Esquerra republicana de Catalunya – Sobiranistes (ERC - SOBIRANISTES): 162

Partit popular (PP): 22

Candidatura d’unitat popular – per la ruptura (CUP-PR): 58

En comú podem – guanyem el canvi (ECP - GUANYEM EL CANVI): 37

Junts per Catalunya - junts (JxCAT - JUNTS): 138

Iniciativa feminista (I.Fem): 0

Vox (VOX): 12

Partit comunista del poble de Catalunya (PCPC): 0

Partit animalista contra el maltractament animal (PACMA): 0

Partit comunista dels treballadors de Catalunya (PCTC): 0

Izquierda en positivo (IZQP): 0

Recortes cero – grupo verde (RECORTES CERO – GV): 0

Más País (Mas País): 3

 

 

Acta d'escrutini - SENAT

Número d'electors: 648

Total votants: 501

Vots nuls: 5

Vots en blanc: 8

Vots obtinguts:

Mirella Cortès i Gès (ERC - SOBIRANISTES): 243

Ana Maria Surra Spadea (ERC - SOBIRANISTES): 205

Robert Masih Nahar (ERC - SOBIRANISTES): 181

Manuel Cruz Rodríguez (PSC – PSOE): 65

Elia Tortolero Orejuela (PSC – PSOE): 60

Carles Martí Jufresa (PSC – PSOE): 58

Rosa Lluch Bramon (ECP - GUANYEM EL CANVI): 44

Joan Comorera Estarellas (ECP - GUANYEM EL CANVI): 24

Vanessa Maxé Navarro (ECP - GUANYEM EL CANVI): 22

Roger Español i Tor (Ind.) (JxCAT - JUNTS): 156

Meritxell Lluís Vall (JxCAT - JUNTS): 130

Lorena Judith Iglesias i Teixidó (JxCAT - JUNTS): 108

Martín Eusebio Barra López (Cs): 12

Carmen de Rivera Pla (Cs): 10

Juan (Nito) Foncuberta Riba (Cs): 10

Manuel Buenaño García (PP): 26

Elisabet Ortega Robles (PP): 27

Álvaro Benejam Peretó (PP): 23

Jordi Aguiló Vendrell (VOX): 6

Alejandro Cuesta Hidalgo (PACMA): 8

Blanca Pérez Uño (PACMA): 3

Bernat Pujol Trias (PACMA): 3

Octavio Piulats Riu (RECORTES CERO – GV): 0

Antonina Rodrigo García (RECORTES CERO – GV): 0

Concepción  (Concha) García García (RECORTES CERO – GV): 0

Joaquim (Quim) Boix Lluch (PCPC): 2

Enric Rodríguez Rodríguez (PCTC): 3

Orlin Hernán Martillo Ortega (IZQP): 0

Jennifer Salmerón Comino (Más País): 2

María Eva Tenorio López (I.Fem): 8

Marius Lucien Makon Nkoyock (PUM+J): 1

Darrera actualització: 15.11.2019 | 14:03